תיק הוצאה לפועל

   

פתחו נגדכם תיק הוצאה לפועל? זה הזמן לפנות לייעוץ משפטי של משרד עורכי דין! כאשר נפתח תיק בלשכת הוצאה לפועל מתחיל תהליך בירוקרטי משפטי על-פי דיני ההוצאה לפועל הרשומים בחוק בישראל. המטרה של לשכת הוצאה לפועל היא לפעול לגביית חיובים מסוגים שונים כגון חיוב על משכנתא שלא שולמה, חיוב על מזונות וחיוב של בעל עסק לספקים. לשכת הוצאה לפועל היא גוף ביצועי של בית המשפט ולכן מומלץ להתנהל מול גוף זה בליווי משפטי של עורך דין מומחה לדיני הוצאה לפועל.

התנהלות בתיקים בהוצאה לפועל

במידה ויש לכם תיק בלשכת הוצאה לפועל, אתם תרגישו את ההגבלות הפיננסיות ביום יום. לכן, יש חשיבות רבה לטיפול בתיקים בהוצאה לפועל במהירות וביעילות על מנת שתוכלו להתנהל כלכלית ללא הגבלות פיננסיות ואחרות כמו צו עיכוב יציאה מן הארץ במקרים מסויימים.

תיקי פשיטת רגל והפטר חובות

רבים מהישראלים נוטים לחשוב שיש קשר בין תיק פשיטת רגל לתיק הוצאה לפועל, אך למעשה יש להם מטרות שונות והם מתנהלים בצורה אחרת. תיקי פשיטת רגל מטרתם להביא להסדר בין בעל החוב לנושים על מנת שבעל החוב יוכל להחזיר את החוב תוך זמן מוגדר של מקסימום 4.5 שנים ובכדי שהנושים יוכלו לקבל את כספם באופן מסודר. המטרה של פשיטת הרגל היא להביא את בעל החוב לשיקום כלכלי מהר ככל הניתן ולהביא לטיפול בחוב בצורה מסודרת ואף להפטר חובות או הפטר של חלק מהחובות במידה וישנה אפשרות כזו.

משרד עורכי דין לתיקים פשר

אם אתם זקוקים לייעוץ משפטי בתיקים פשר או הוצאה לפועל, הגעתם למקום הנכון! משרד עורכת דין קארין ישראל מציע לכם ליווי משפטי ברמה הגבוהה ביותר להתנהלות מול לשכת הוצאה לפועל או מול הגוף הממונה על חדלות פירעון ושיקום כלכלי. על מנת שתוכלו להחזיר את החוב שלכם ואף לקבל פטור חלקי או מלא מהחוב במקרים מסויימים, כדאי שיהיה לכם את הייעוץ והליווי המשפטי הטוב ביותר של משרד עורכת דין קארין ישראל.

ליווי משפטי של עו"ד קארין ישראל בתיק הוצאה לפועל

עורכת דין קארין ישראל מזמינה אתכם ליצור קשר עם המשרד דרך מספר הטלפון המופיע באתר או באמצעות טופס הרישום בדף "יצירת קשר". עורכת דין קארין ישראל תספק לכם מענה מיידי ומקצועי לטיפול בתיק שלכם, בין אם זה תיק חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל) ובין אם זה תיק בלשכת הוצאה לפועל.

ליווי משפטי לגביית חובות דרך משרד עו"ד קארין ישראל​

בכדי לקבל ליווי משפטי מקצועי לגבייה מול בעל החוב, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לעורכת דין קארין ישראל הנחשבת לאחת מעורכות הדין המקצועיות ביותר ובעלת ניסיון רב שנים בתחום גביית חובות.

אשמח לעמוד לשירותכם, מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:

עורכת דין קארין ישראל

תחומי התמחות נוספים

גביית חובות

כאשר בעל עסק או חברה אינם מקבלים תשלום על שירות או מוצר שהם נתנו, במקרים הללו יש צורך לבצע הנעה לפעולה אצל בעל החוב על מנת שהחוב הזה לא יעלם עם הזמן ללא טיפול.

הוצאה לפועל

כאשר אזרח בישראל חייב כספים לגורם מסויים ואינו מעוניין או אינו יכול להחזיר אותם, הנושה (הגורם שאליו מחויביים לעבור הכספים) יכול לפתוח נגדו תיק הוצאה לפועל לשם גביית החוב.

חדלות פרעון (פשיטת רגל)

הליך חדלות פירעון הוא הליך קריטי בחייו בכלכליים של האדם ועל כן רצוי להיות מיוצג ע"י עורך דין מנסוה בתחום חדלות פירעון.

הסדרי חוב

כאשר לאדם יש חובות בהוצאה לפועל והוא אינו מעוניין להיכנס להליך חדלות פירעון מסיבה כזו או אחרת, קיימת אפשרות להגיע להסדר חוב עם הנושים.

תביעות כספיות

תביעות כספיות בעלות פרוצדורה מסודרת ומוגדרת, אך חשוב לדעת כי ללא ניסיון משפטי, ליווי, ייעוץ וסיוע מתאימים, ניתן להגיע למצב של חוסר יכולת לנהל את התהליך על הצד האפקטיבי.

פינוי מושכר

תביעת פינוי מושכר מוגשת במקרים בהם שוכר מפר הפרה חד משמעית ויסודית של חוזה השכירות אשר נקבע ונחתם.

לקוחות ממליצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
טקסט טקסט
טקסט טקסט

זקוקים
לייעוץ משפטי?

אני כאן עבורכם,
חייגו 074-7087156

או מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן