ביטול עיקול חשבון בנק

   

עיקול חשבון בנק הוא רגע לא נעים בחיים. מדובר בנטילת החירות הכלכלית של האדם והצרת צעדיו הכלכליים. בעולם שלנו שבו יש חשיבות עליונה לעצמאות כלכלית המתרחשת ברובה ככולה דרך חשבון הבנק. כאשר מעקלים לאדם את חשבון הבנק אין לו אפשרות לנהל כמעט שום דבר מענייניו הפיננסיים מה שמשליך על כל התנהלותו ברמה היום יומית.

ביטול עיקול חשבון הבנק – מדוע מעקלים את חשבון הבנק

עיקול חשבון הבנק מתרחש כאשר בעל החשבון חייב כסף ואינו משלם אותו, יכול תובע הכסף לפנות להוצאה לפועל על מנת שתטיל עיקול על החשבון והוא יוכל לקבל את המגיע לו או לפחות החזר חלקי בהתאם לסכום הכסף הקיים בחשבון. עיקול בחשבון פירושו שהחשבון מוגבל דהיינו שכל עוד לא שולם החוב במלואו לא ניתן למשוך כסף מהחשבון במידה ונכנס אליו כסף, לא ניתן להשתמש בכרטיסי אשראי הרשומים על שם בעל החשבון המעוקל ולא ניתן לרשום המחאות. כמובן שעל מנת להפעיל עיקול על חשבון הבנק ישנו צורך בהוכחות ברורות על כך שקיים חוב אותו מסרב החייב לשלם. גם כאשר התיק מגיע לפתחה של ההוצאה לפועל היא נותנת לחייב התראה של מספר ימים על מנת לשלם את החוב ורק כאשר חולפים אותם ימים והחייב אינו משלם את החוב יופעל הליך עיקול החשבון.

חשבונות מוגבלים – פניה לעורך דין

כאשר מתקבלת הודעה על עיקול החשבון חשוב לפנות לעזרת עורך דין על מנת לטפל בעיקול. להתנהל עם חשבונות מוגבלים קשה עד בלתי אפשרי בשל תעבורת התשלומים שרבים מהם לא ניתן לשלם בדרך אחרת. עורך הדין יברר עם מקבל הודעת העיקול על סיבת ההודעה, יבין יחד איתו בצורה מעמיקה מדוע הוא הגיע למצב שבו הוא מקבל הודעת עיקול כאשר לעיתים הסיבה תהיה הכחשת החוב ואז יטפל עורך הדין בבירור הטעות ולעיתים תהיה הסיבה קשיים כלכליים ואז יוכל העורך דין לפעול להסדר חוב בתנאים הוגנים או להודיע על כך כי החייב אינו יכול לשלם את החוב בשל אמצעים כלכליים רעועים.

חשבונכם עוקל? מעוניינים בסיוע בביטול עיקול חשבון הבנק? סובלים מחשבונות מוגבלים? עורך דין קארין ישראל מומחית לפתרון בעיות עיקולי חשבון. מוזמנים לפנות ונשמח לסייע בפתרון הבעיה

ליווי משפטי לגביית חובות דרך משרד עו"ד קארין ישראל​

בכדי לקבל ליווי משפטי מקצועי לגבייה מול בעל החוב, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לעורכת דין קארין ישראל הנחשבת לאחת מעורכות הדין המקצועיות ביותר ובעלת ניסיון רב שנים בתחום גביית חובות.

אשמח לעמוד לשירותכם, מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:

עורכת דין קארין ישראל

תחומי התמחות נוספים

גביית חובות לעסקים

ליווי וייצוג לקוחות בהליכי גביית חובות מחייבים
בבתי משפט והוצאה לפועל צ'קים חוזרים, מימוש שטר חוב, מימוש משכון,
חיוב המחאת זכות, חובות פתוחים, הפרת הסכמים ועוד.

הוצאה לפועל

- ייצוג זוכים פרטיים למימוש זכויותיהם בהוצאה לפועל
- ייצוג חייבים המתמודדים עם תיקי הוצל"פ : ביטול עיקולים והגבלות, פריסת חובות, ביטול הגבלת רישיון נהיגה, ביטול עיכוב יציאה מן הארץ ועוד.

חדלות פרעון (פשיטת רגל)

ליווי יחידים בהליכי חדלות פירעון
החל מהגשת בקשת עיכוב הליכים בטרם כניסה להליך
ועד לקבלת מתן הפטר חלוט המאפשר יציאה לחיים חדשים נטולי חובות.

הסדרי חוב / מחיקת חובות

מומחיות בסגירת חובות ע"י הסדרי חוב ו/או מחיקת החובות ללא הליכי חדלות פירעון ולא הטלת מגבלות.
הליך מהיר ומזורז בדרך לחיים חדשים נטולי חובות.

כינוס נכסים

תפיסת נכסים (מקרקעין, רכב או נכס אחר) ושליטה בהם
לצורך מימושם או מכירתם.

פינוי מקרקעין

- ליווי וייצוג תובעים בהליכי פינוי מושכר
- ייצוג בתיקי פינוי מקרקעין (שאינם מושכר)

לקוחות ממליצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
טקסט טקסט
טקסט טקסט

זקוקים
לייעוץ משפטי?

אני כאן עבורכם,
חייגו 03-7700986

או מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן