ביטול עיקול חשבון בנק

   

עיקול חשבון בנק הוא רגע לא נעים בחיים. מדובר בנטילת החירות הכלכלית של האדם והצרת צעדיו הכלכליים. בעולם שלנו שבו יש חשיבות עליונה לעצמאות כלכלית המתרחשת ברובה ככולה דרך חשבון הבנק. כאשר מעקלים לאדם את חשבון הבנק אין לו אפשרות לנהל כמעט שום דבר מענייניו הפיננסיים מה שמשליך על כל התנהלותו ברמה היום יומית.

ביטול עיקול חשבון הבנק – מדוע מעקלים את חשבון הבנק

עיקול חשבון הבנק מתרחש כאשר בעל החשבון חייב כסף ואינו משלם אותו, יכול תובע הכסף לפנות להוצאה לפועל על מנת שתטיל עיקול על החשבון והוא יוכל לקבל את המגיע לו או לפחות החזר חלקי בהתאם לסכום הכסף הקיים בחשבון. עיקול בחשבון פירושו שהחשבון מוגבל דהיינו שכל עוד לא שולם החוב במלואו לא ניתן למשוך כסף מהחשבון במידה ונכנס אליו כסף, לא ניתן להשתמש בכרטיסי אשראי הרשומים על שם בעל החשבון המעוקל ולא ניתן לרשום המחאות. כמובן שעל מנת להפעיל עיקול על חשבון הבנק ישנו צורך בהוכחות ברורות על כך שקיים חוב אותו מסרב החייב לשלם. גם כאשר התיק מגיע לפתחה של ההוצאה לפועל היא נותנת לחייב התראה של מספר ימים על מנת לשלם את החוב ורק כאשר חולפים אותם ימים והחייב אינו משלם את החוב יופעל הליך עיקול החשבון.

חשבונות מוגבלים – פניה לעורך דין

כאשר מתקבלת הודעה על עיקול החשבון חשוב לפנות לעזרת עורך דין על מנת לטפל בעיקול. להתנהל עם חשבונות מוגבלים קשה עד בלתי אפשרי בשל תעבורת התשלומים שרבים מהם לא ניתן לשלם בדרך אחרת. עורך הדין יברר עם מקבל הודעת העיקול על סיבת ההודעה, יבין יחד איתו בצורה מעמיקה מדוע הוא הגיע למצב שבו הוא מקבל הודעת עיקול כאשר לעיתים הסיבה תהיה הכחשת החוב ואז יטפל עורך הדין בבירור הטעות ולעיתים תהיה הסיבה קשיים כלכליים ואז יוכל העורך דין לפעול להסדר חוב בתנאים הוגנים או להודיע על כך כי החייב אינו יכול לשלם את החוב בשל אמצעים כלכליים רעועים.

חשבונכם עוקל? מעוניינים בסיוע בביטול עיקול חשבון הבנק? סובלים מחשבונות מוגבלים? עורך דין קארין ישראל מומחית לפתרון בעיות עיקולי חשבון. מוזמנים לפנות ונשמח לסייע בפתרון הבעיה

ליווי משפטי לגביית חובות דרך משרד עו"ד קארין ישראל​

בכדי לקבל ליווי משפטי מקצועי לגבייה מול בעל החוב, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לעורכת דין קארין ישראל הנחשבת לאחת מעורכות הדין המקצועיות ביותר ובעלת ניסיון רב שנים בתחום גביית חובות.

אשמח לעמוד לשירותכם, מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:

עורכת דין קארין ישראל

תחומי התמחות נוספים

גביית חובות

כאשר בעל עסק או חברה אינם מקבלים תשלום על שירות או מוצר שהם נתנו, במקרים הללו יש צורך לבצע הנעה לפעולה אצל בעל החוב על מנת שהחוב הזה לא יעלם עם הזמן ללא טיפול.

הוצאה לפועל

כאשר אזרח בישראל חייב כספים לגורם מסויים ואינו מעוניין או אינו יכול להחזיר אותם, הנושה (הגורם שאליו מחויביים לעבור הכספים) יכול לפתוח נגדו תיק הוצאה לפועל לשם גביית החוב.

חדלות פרעון (פשיטת רגל)

הליך חדלות פירעון הוא הליך קריטי בחייו בכלכליים של האדם ועל כן רצוי להיות מיוצג ע"י עורך דין מנסוה בתחום חדלות פירעון.

הסדרי חוב

כאשר לאדם יש חובות בהוצאה לפועל והוא אינו מעוניין להיכנס להליך חדלות פירעון מסיבה כזו או אחרת, קיימת אפשרות להגיע להסדר חוב עם הנושים.

תביעות כספיות

תביעות כספיות בעלות פרוצדורה מסודרת ומוגדרת, אך חשוב לדעת כי ללא ניסיון משפטי, ליווי, ייעוץ וסיוע מתאימים, ניתן להגיע למצב של חוסר יכולת לנהל את התהליך על הצד האפקטיבי.

פינוי מושכר

תביעת פינוי מושכר מוגשת במקרים בהם שוכר מפר הפרה חד משמעית ויסודית של חוזה השכירות אשר נקבע ונחתם.

לקוחות ממליצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
טקסט טקסט
טקסט טקסט

זקוקים
לייעוץ משפטי?

אני כאן עבורכם,
חייגו 074-7087156

או מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן