עו"ד הסדרי חוב

אודות - SINGLE PAGE TEMPLATE

המשרד ממוקם באיזור מרכזי בעיר ראשון לציון ומנוהל על-ידי עורכת הדין קארין ישראל, המלווה מאות לקוחות בכל שנה בתיקי הוצאה לפועל ופשיטות רגל (חדלות פירעון) ונחשבת למומחית בתחום עם ניסיון מעשי בליווי אלפי תיקים עד היום של נושים וחייבים. עורכת הדין קארין ישראל מלווה בעצמה את כל לקוחות המשרד ומספקת שירות אישי ומקצועי לכל אחד עד לסיום התהליך בעניינו.

רקע אקדמי והסמכות

עורכת הדין קארין ישראל היא בעלת 2 תארים מטעם הקריה האקדמית אונו:
• תואר ראשון במשפטים (LL.b).
• תואר שני במנהל עסקים (MBA).

תחום הגישור

בנוסף, עו"ד קארין ישראל היא מגשרת מוסמכת מטעם המוסד הארצי לגישור ע"ש דוד רוטלוי ומשתמשת בשיטות גישור מתקדמות בתיקים אותן היא מייצגת.

מידע נוסף

חדלות פירעון לעסקים ולשכירים

בעלי עסקים או אנשים פרטיים המגיעים למצב של חדלות פירעון ושיקום כלכלי (בעבר זה נקרא פשיטת רגל), לא צריכים להתמודד לבד מול הקשיים הבירוקרטיים העומדים מולם. עו"ד קארין ישראל מלווה כל אחד ואחד באופן אישי בכדי להביא אותו לתהליך קצר ככל הניתן, על-ידי בניית תוכנית מותאמת אישית להבראה כלכלית והסדר חוב אשר החייב יוכל להתמודד איתו בכבוד ולהגיע לשיקום כלכלי שיוציא אותו לדרך חדשה ובריאה יותר.

ייעוץ משפטי לבעלי תיק בהוצאה לפועל

בעלי חוב אשר נפתח נגדם תיק בהוצאה לפועל או נושים המנסים להחזיר לעצמם את הכסף המגיע להם דרך הוצאה לפועל, יכולים לקבל ייעוץ משפטי מקצועי מעו"ד קארין ישראל ולקבל ליווי משפטי ברמה הגבוהה ביותר להתנהלות מול אחד הגופים הנוקשים בישראל. הידע והניסיון של עורכת הדין קארין ישראל יסייע לכם לעבור את המשוכה הזו בצורה מסודרת ומקצועית.

ליווי משפטי לחדלות פירעון ושיקום כלכלי

עורכת דין קארין ישראל היא בעלת ניסיון רב וידע עצום בתחום פשיטות רגל והיא מזמינה אתכם לתאם פגישה במשרדה בראשון לציון ולקבל את הליווי והייצוג המשפטי הטוב ביותר!

   

הליך להסדר חוב

כאשר לאדם יש חובות בהוצאה לפועל והוא אינו מעוניין להיכנס להליך חדלות פירעון מסיבה כזו או אחרת, קיימת אפשרות להגיע להסדר חוב עם הנושים.

השלב הבא יהיה משא ומתן בכדי להגיע להסדר חוב. בדרך זו הנושים יוכלו לקבל את כספם בחזרה או חלק מהכסף בטווח הגיוני של תשלומים המתאים גם ליכולת הכלכלית של בעל החוב.

במקרים רבים עו"ד הסדרי חוב מנוסה יוכל להפחית חלק משמעותי מהחוב לשם סגירת תיק ההוצאה לפועל.

את הליך זה מומלץ לעשות בליווי משפטי של עורך דין מומחה בהוצאה לפועל. עורך דין מקצועי יוכל לחסוך עד מאות אלפי שקלים מסכום החוב העדכני לשם סגירת תיק ההוצל"פ.

חובות מול הבנקים

כאשר החוב שלכם הוא מול הבנק, עורך דין ילווה אתכם גם לפגישות מול הנציגים של הבנק. את ההתנהלות הלא פשוטה מול הבנק לגבי החזר החוב, אינכם צריכים לעבור לבד. כאשר יש

לכם עורך דין לצידכם, נציגי הבנק גם יבינו כי אתם הגעתם לסגור את החוב בתנאים הגיונים ולא להתחמק ממנו.

פנייה למשרד עו"ד הסדרי חוב

מוכנים להתחיל בתהליך להסדר חוב? זה הזמן לפנות למשרד עו"ד הסדרי חוב עורכת דין קארין ישראל מלווה מאות לקוחות בכל רחבי הארץ בתהליכים של הסדרי חוב מול נושים או מול בנקים. עורכת דין קארין ישראל תשמח לסייע לכם בתהליך הבירוקרטי לסגירת החוב בדרך שתהיה תואמת להכנסות שלכם וליכולת שלכם לשלם את החוב. 

עורכת דין קארין ישראל מציעה ייצוג משפטי להסדרי חוב


בכדי לקבוע פגישה עם עורכת דין קארין ישראל, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לדף "צרו קשר" באתר המשרד ולמלא את הטופס הרישום בדף. צוות המשרד ישמח לארח אתכם במשרד בראשון לציון על מנת להתחיל את תהליך הסדר החוב בצורה תקינה משפטית ויעילה הן לנושים והן ולבעל החוב.

אשמח לעמוד לשירותכם, מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:

עורכת דין קארין ישראל
פשיטות רגל של חברה
הסדרי חוב

תחומי התמחות נוספים

גביית חובות לעסקים

ליווי וייצוג לקוחות בהליכי גביית חובות מחייבים
בבתי משפט והוצאה לפועל צ'קים חוזרים, מימוש שטר חוב, מימוש משכון,
חיוב המחאת זכות, חובות פתוחים, הפרת הסכמים ועוד.

הוצאה לפועל

- ייצוג זוכים פרטיים למימוש זכויותיהם בהוצאה לפועל
- ייצוג חייבים המתמודדים עם תיקי הוצל"פ : ביטול עיקולים והגבלות, פריסת חובות, ביטול הגבלת רישיון נהיגה, ביטול עיכוב יציאה מן הארץ ועוד.

חדלות פרעון (פשיטת רגל)

ליווי יחידים בהליכי חדלות פירעון
החל מהגשת בקשת עיכוב הליכים בטרם כניסה להליך
ועד לקבלת מתן הפטר חלוט המאפשר יציאה לחיים חדשים נטולי חובות.

הסדרי חוב / מחיקת חובות

מומחיות בסגירת חובות ע"י הסדרי חוב ו/או מחיקת החובות ללא הליכי חדלות פירעון ולא הטלת מגבלות.
הליך מהיר ומזורז בדרך לחיים חדשים נטולי חובות.

כינוס נכסים

תפיסת נכסים (מקרקעין, רכב או נכס אחר) ושליטה בהם
לצורך מימושם או מכירתם.

פינוי מקרקעין

- ליווי וייצוג תובעים בהליכי פינוי מושכר
- ייצוג בתיקי פינוי מקרקעין (שאינם מושכר)

לקוחות ממליצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
טקסט טקסט
טקסט טקסט

זקוקים
לייעוץ משפטי?

אני כאן עבורכם,
חייגו 03-7700986

או מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן