עו"ד גביית חובות

אודות - SINGLE PAGE TEMPLATE

המשרד ממוקם באיזור מרכזי בעיר ראשון לציון ומנוהל על-ידי עורכת הדין קארין ישראל, המלווה מאות לקוחות בכל שנה בתיקי הוצאה לפועל ופשיטות רגל (חדלות פירעון) ונחשבת למומחית בתחום עם ניסיון מעשי בליווי אלפי תיקים עד היום של נושים וחייבים. עורכת הדין קארין ישראל מלווה בעצמה את כל לקוחות המשרד ומספקת שירות אישי ומקצועי לכל אחד עד לסיום התהליך בעניינו.

רקע אקדמי והסמכות

עורכת הדין קארין ישראל היא בעלת 2 תארים מטעם הקריה האקדמית אונו:
• תואר ראשון במשפטים (LL.b).
• תואר שני במנהל עסקים (MBA).

תחום הגישור

בנוסף, עו"ד קארין ישראל היא מגשרת מוסמכת מטעם המוסד הארצי לגישור ע"ש דוד רוטלוי ומשתמשת בשיטות גישור מתקדמות בתיקים אותן היא מייצגת.

מידע נוסף

חדלות פירעון לעסקים ולשכירים

בעלי עסקים או אנשים פרטיים המגיעים למצב של חדלות פירעון ושיקום כלכלי (בעבר זה נקרא פשיטת רגל), לא צריכים להתמודד לבד מול הקשיים הבירוקרטיים העומדים מולם. עו"ד קארין ישראל מלווה כל אחד ואחד באופן אישי בכדי להביא אותו לתהליך קצר ככל הניתן, על-ידי בניית תוכנית מותאמת אישית להבראה כלכלית והסדר חוב אשר החייב יוכל להתמודד איתו בכבוד ולהגיע לשיקום כלכלי שיוציא אותו לדרך חדשה ובריאה יותר.

ייעוץ משפטי לבעלי תיק בהוצאה לפועל

בעלי חוב אשר נפתח נגדם תיק בהוצאה לפועל או נושים המנסים להחזיר לעצמם את הכסף המגיע להם דרך הוצאה לפועל, יכולים לקבל ייעוץ משפטי מקצועי מעו"ד קארין ישראל ולקבל ליווי משפטי ברמה הגבוהה ביותר להתנהלות מול אחד הגופים הנוקשים בישראל. הידע והניסיון של עורכת הדין קארין ישראל יסייע לכם לעבור את המשוכה הזו בצורה מסודרת ומקצועית.

ליווי משפטי לחדלות פירעון ושיקום כלכלי

עורכת דין קארין ישראל היא בעלת ניסיון רב וידע עצום בתחום פשיטות רגל והיא מזמינה אתכם לתאם פגישה במשרדה בראשון לציון ולקבל את הליווי והייצוג המשפטי הטוב ביותר!

   

חייבים לכם כספים ואין לכם מענה? זה הרגע הנכון לפנות לעו"ד גביית חובות! עורך דין לגביית חובות מנסח עבורכם כתב התראה לשליחה לבעל החוב בכדי להרתיע אותו מפני צעדים משפטיים. במידה וכתב ההתראה אינו מביא לתוצאות, השלב הבא הוא פנייה ללשכת הוצאה לפועל בכדי לפתוח תיק נגד החייב. גביית החובות שעורך הדין יכול לסייע בעניינן הן מגוונות ורלוונטיות הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי.

אם חייבים לכם כספים, חשוב שתדעו שיש דרכים לגבות אותם וכאשר לבעל החוב יש רכוש ונכסים כגון בית, רכב וחסכונות בבנק, ישנם דרכים חוקיות ומסודרות לגבות ממנו את החוב על-ידי עיקולים של הנכסים והרכוש הנמצאים ברשותו.

פנייה לעו"ד גביית חובות בהוצאה לפועל

במידה ושלחתם כתב התראה לבעל החוב מיוזמתכם, השלב הבא כאמור הוא פנייה ללשכה להוצאה לפועל. עו"ד גביית חובות בהוצאה לפועל יסייע לכם בהתנהלות הבירוקרטית מול לשכות ההוצאה לפועל על מנת לקדם את הטיפול בתיק שלכם בכדי שתוכלו לקבל את כספכם מבעלי החוב בטווח הקצר ביותר. חשוב לדעת שבמקרים של תיקים בהוצאה לפועל, כל מקרה הוא לגופו ולכן חשוב שיהיה לכם ליווי מקצועי של משרד עורכי דין מנוסה ובעל ידע בליווי מגוון מקרים של חוב שאינו שולם.

ליווי מקצועי של עו"ד גביית מזונות

אם החוב המגיע לכם מקורו ממזונות, גם כאן עו"ד גביית חובות יכול לעזור. ליווי מקצועי של עו"ד גביית מזונות יעזור לכם לעמוד על הזכויות שלכם ולדרוש את המזונות המגיעים לכם על-פי החוק.

עו"ד גביית תיקי הוצאה לפועל מומלץ

בכדי להתחיל בתהליך גביית החוב בצורה מסודרת ומקצועית, מומלץ לכם לפנות לעורכת דין קארין ישראל הנחשבת לאחת מעורכות הדין הטובות ביותר בתחום גביית חובות! משרד עורכת דין קארין ישראל מספק שירותי עו"ד גביית תיקי הוצאה לפועל ומעניק שירות אישי ומקצועי לנשים אשר לא מקבלות את מזונות הילדים המגיעים להם על-פי צו בית משפט.

עו"ד גביית חובות – עורכת דין קארין ישראל

עורכת דין קארין ישראל מזמינה אתכם לפגישה ב-ZOOM או במשרדים בראשון לציון בכדי להתחיל בתהליך גביית החוב בצורה היעילה והמהירה ביותר ובעזרת כל האמצעים המשפטיים העומדים לרשותכם בכדי לגבות את סכום החוב במלואו. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ותאמו פגישה כבר לשבוע הזה!

ליווי משפטי לגביית חובות דרך משרד עו"ד קארין ישראל​

בכדי לקבל ליווי משפטי מקצועי לגבייה מול בעל החוב, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לעורכת דין קארין ישראל הנחשבת לאחת מעורכות הדין המקצועיות ביותר ובעלת ניסיון רב שנים בתחום גביית חובות.

אשמח לעמוד לשירותכם, מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:

עורכת דין קארין ישראל

תחומי התמחות נוספים

גביית חובות לעסקים

ליווי וייצוג לקוחות בהליכי גביית חובות מחייבים
בבתי משפט והוצאה לפועל צ'קים חוזרים, מימוש שטר חוב, מימוש משכון,
חיוב המחאת זכות, חובות פתוחים, הפרת הסכמים ועוד.

הוצאה לפועל

- ייצוג זוכים פרטיים למימוש זכויותיהם בהוצאה לפועל
- ייצוג חייבים המתמודדים עם תיקי הוצל"פ : ביטול עיקולים והגבלות, פריסת חובות, ביטול הגבלת רישיון נהיגה, ביטול עיכוב יציאה מן הארץ ועוד.

חדלות פרעון (פשיטת רגל)

ליווי יחידים בהליכי חדלות פירעון
החל מהגשת בקשת עיכוב הליכים בטרם כניסה להליך
ועד לקבלת מתן הפטר חלוט המאפשר יציאה לחיים חדשים נטולי חובות.

הסדרי חוב / מחיקת חובות

מומחיות בסגירת חובות ע"י הסדרי חוב ו/או מחיקת החובות ללא הליכי חדלות פירעון ולא הטלת מגבלות.
הליך מהיר ומזורז בדרך לחיים חדשים נטולי חובות.

כינוס נכסים

תפיסת נכסים (מקרקעין, רכב או נכס אחר) ושליטה בהם
לצורך מימושם או מכירתם.

פינוי מקרקעין

- ליווי וייצוג תובעים בהליכי פינוי מושכר
- ייצוג בתיקי פינוי מקרקעין (שאינם מושכר)

לקוחות ממליצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
טקסט טקסט
טקסט טקסט

זקוקים
לייעוץ משפטי?

אני כאן עבורכם,
חייגו 03-7700986

או מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן