פשיטת רגל

אודות - SINGLE PAGE TEMPLATE

המשרד ממוקם באיזור מרכזי בעיר ראשון לציון ומנוהל על-ידי עורכת הדין קארין ישראל, המלווה מאות לקוחות בכל שנה בתיקי הוצאה לפועל ופשיטות רגל (חדלות פירעון) ונחשבת למומחית בתחום עם ניסיון מעשי בליווי אלפי תיקים עד היום של נושים וחייבים. עורכת הדין קארין ישראל מלווה בעצמה את כל לקוחות המשרד ומספקת שירות אישי ומקצועי לכל אחד עד לסיום התהליך בעניינו.

רקע אקדמי והסמכות

עורכת הדין קארין ישראל היא בעלת 2 תארים מטעם הקריה האקדמית אונו:
• תואר ראשון במשפטים (LL.b).
• תואר שני במנהל עסקים (MBA).

תחום הגישור

בנוסף, עו"ד קארין ישראל היא מגשרת מוסמכת מטעם המוסד הארצי לגישור ע"ש דוד רוטלוי ומשתמשת בשיטות גישור מתקדמות בתיקים אותן היא מייצגת.

מידע נוסף

חדלות פירעון לעסקים ולשכירים

בעלי עסקים או אנשים פרטיים המגיעים למצב של חדלות פירעון ושיקום כלכלי (בעבר זה נקרא פשיטת רגל), לא צריכים להתמודד לבד מול הקשיים הבירוקרטיים העומדים מולם. עו"ד קארין ישראל מלווה כל אחד ואחד באופן אישי בכדי להביא אותו לתהליך קצר ככל הניתן, על-ידי בניית תוכנית מותאמת אישית להבראה כלכלית והסדר חוב אשר החייב יוכל להתמודד איתו בכבוד ולהגיע לשיקום כלכלי שיוציא אותו לדרך חדשה ובריאה יותר.

ייעוץ משפטי לבעלי תיק בהוצאה לפועל

בעלי חוב אשר נפתח נגדם תיק בהוצאה לפועל או נושים המנסים להחזיר לעצמם את הכסף המגיע להם דרך הוצאה לפועל, יכולים לקבל ייעוץ משפטי מקצועי מעו"ד קארין ישראל ולקבל ליווי משפטי ברמה הגבוהה ביותר להתנהלות מול אחד הגופים הנוקשים בישראל. הידע והניסיון של עורכת הדין קארין ישראל יסייע לכם לעבור את המשוכה הזו בצורה מסודרת ומקצועית.

ליווי משפטי לחדלות פירעון ושיקום כלכלי

עורכת דין קארין ישראל היא בעלת ניסיון רב וידע עצום בתחום פשיטות רגל והיא מזמינה אתכם לתאם פגישה במשרדה בראשון לציון ולקבל את הליווי והייצוג המשפטי הטוב ביותר!

   

פשיטת רגל

כאשר אדם פרטי, בעל עסק או חברה נמצאים בחובות, ניתנת האפשרות להגיש בקשה לפשיטת רגל (חדלות פירעון ושיקום כלכלי) במטרה להחזיר את החובות בהסדר ריאלי ולהפחית חלק מהחוב על מנת שיוחזר לנושים רוב החוב ובעל החוב ייצא לדרך חדשה. 

סיוע משפטי להליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי

בכדי שבעל החוב יוכל להתחיל בדרך חדשה, הוא ידרש לעבור מספר שלבים בירוקרטיים כאשר הוא חייב לטפל בחוב עד ל-4.5 שנים מיום פתיחת התיק. סיוע משפטי של עורך דין מומחה 

לדין האזרחי יעזור לכם בייצוג בהליך הבירוקרטי ובייצוג בבית משפט במידה והנושא יגיע לערכאות משפטיות. 

פירוק חברות בפשיטת רגל

אם אתם בעלי מניות עיקריים בחברה, תוכלו לקבל ליווי משפטי לפירוק חברות בפשיטת רגל. חברה יכולה להתפרק באחת מ-3 הדרכים הבאות:

  • כינוס נכסים (פירוק מרצון) על-ידי בעלי המניות העיקריים באסיפה הכללית.
  • דרך בית המשפט ובפיקוחו.
  • על-ידי בית המשפט. 

תהליך פירוק מרצון מצריך כאמור החלטה של בעלי המניות העיקריים ופרוטוקול מסודר של הישיבה, בה קבעו כי החברה תלך לפירוק ולא תפעל יותר כיישות עצמאית במדינת ישראל. 

הליך פשיטת רגל ביוזמת החייב או ביוזמת נושה

בכדי להתחיל בתהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי מסודר, ניתן להתחיל אותו כחייב או כנושה. אם אתם נמצאים בחובות שלא תוכלו להחזיר או שאתם הנושה שבעל החוב חייב לו כספים, 

כדאי ומומלץ להגיע לפשרה מול הצד השני באמצעות עורך דין מקצועי בתחום חדלות פירעון ושיקום כלכלי. משרד עורכי הדין המקצועי ביותר לליווי משפטי בתהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי, הוא משרד עורכי הדין של עו"ד קארין ישראל. 

משרד עורכי הדין של עו"ד קארין ישראל ממוקם בעיר ראשון לציון באחד מבנייני המשרדים המוכר ביותר בעיר – בנין UMI. משרד של קארין ישראל מלווה חייבים ונושים בתהליכי פשיטת רגל בצורה מקצועית ואישית עד להגעה לתהליך סגירת החוב של החייב.

אשמח לעמוד לשירותכם, מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:

עורכת דין קארין ישראל

תחומי התמחות נוספים

גביית חובות

כאשר בעל עסק או חברה אינם מקבלים תשלום על שירות או מוצר שהם נתנו, במקרים הללו יש צורך לבצע הנעה לפעולה אצל בעל החוב על מנת שהחוב הזה לא יעלם עם הזמן ללא טיפול.

הוצאה לפועל

כאשר אזרח בישראל חייב כספים לגורם מסויים ואינו מעוניין או אינו יכול להחזיר אותם, הנושה (הגורם שאליו מחויביים לעבור הכספים) יכול לפתוח נגדו תיק הוצאה לפועל לשם גביית החוב.

חדלות פרעון (פשיטת רגל)

הליך חדלות פירעון הוא הליך קריטי בחייו בכלכליים של האדם ועל כן רצוי להיות מיוצג ע"י עורך דין מנסוה בתחום חדלות פירעון.

הסדרי חוב

כאשר לאדם יש חובות בהוצאה לפועל והוא אינו מעוניין להיכנס להליך חדלות פירעון מסיבה כזו או אחרת, קיימת אפשרות להגיע להסדר חוב עם הנושים.

תביעות כספיות

תביעות כספיות בעלות פרוצדורה מסודרת ומוגדרת, אך חשוב לדעת כי ללא ניסיון משפטי, ליווי, ייעוץ וסיוע מתאימים, ניתן להגיע למצב של חוסר יכולת לנהל את התהליך על הצד האפקטיבי.

פינוי מושכר

תביעת פינוי מושכר מוגשת במקרים בהם שוכר מפר הפרה חד משמעית ויסודית של חוזה השכירות אשר נקבע ונחתם.

לקוחות ממליצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
טקסט טקסט
טקסט טקסט

זקוקים
לייעוץ משפטי?

אני כאן עבורכם,
חייגו 074-7087156

או מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן