פשיטת רגל

כאשר אדם פרטי, בעל עסק או חברה נמצאים בחובות, ניתנת האפשרות להגיש בקשה לפשיטת רגל (חדלות פירעון ושיקום כלכלי) במטרה להחזיר את החובות בהסדר ריאלי ולהפחית חלק מהחוב על מנת שיוחזר לנושים רוב החוב ובעל החוב ייצא לדרך חדשה.

סיוע משפטי להליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי

בכדי שבעל החוב יוכל להתחיל בדרך חדשה, הוא ידרש לעבור מספר שלבים בירוקרטיים כאשר הוא חייב לטפל בחוב עד ל-4.5 שנים מיום פתיחת התיק. סיוע משפטי של עורך דין מומחה

לדין האזרחי יעזור לכם בייצוג בהליך הבירוקרטי ובייצוג בבית משפט במידה והנושא יגיע לערכאות משפטיות.

פירוק חברות בפשיטת רגל

אם אתם בעלי מניות עיקריים בחברה, תוכלו לקבל ליווי משפטי לפירוק חברות בפשיטת רגל. חברה יכולה להתפרק באחת מ-3 הדרכים הבאות:

  • כינוס נכסים (פירוק מרצון) על-ידי בעלי המניות העיקריים באסיפה הכללית.
  • דרך בית המשפט ובפיקוחו.
  • על-ידי בית המשפט.

תהליך פירוק מרצון מצריך כאמור החלטה של בעלי המניות העיקריים ופרוטוקול מסודר של הישיבה, בה קבעו כי החברה תלך לפירוק ולא תפעל יותר כיישות עצמאית במדינת ישראל.

פשיטת רגל
פשיטת רגל

הליך פשיטת רגל ביוזמת החייב או ביוזמת נושה

בכדי להתחיל בתהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי מסודר, ניתן להתחיל אותו כחייב או כנושה. אם אתם נמצאים בחובות שלא תוכלו להחזיר או שאתם הנושה שבעל החוב חייב לו כספים,

כדאי ומומלץ להגיע לפשרה מול הצד השני באמצעות עורך דין מקצועי בתחום חדלות פירעון ושיקום כלכלי. משרד עורכי הדין המקצועי ביותר לליווי משפטי בתהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי, הוא משרד עורכי הדין של עו"ד קארין ישראל.

משרד עורכי הדין של עו"ד קארין ישראל ממוקם בעיר ראשון לציון באחד מבנייני המשרדים המוכר ביותר בעיר – בנין UMI. משרד של קארין ישראל מלווה חייבים ונושים בתהליכי פשיטת רגל בצורה מקצועית ואישית עד להגעה לתהליך סגירת החוב של החייב.

שתפו בקליק
רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?