בדיקת חייב מוגבל באמצעים

   

חייב מוגבל באמצעים הינו אדם שהחשבון שלו מוגבל בשל כך שהוא אינו יכול לשלם את התחייבויותיו. אדם שאינו יכול לעמוד בתשלומים עליהם הוא התחייב הופך להיות חייב מוגבל בשל כך. השלכות הכרזה זו הינן משמעותיות וכוללות לא מעט הגבלות כלכליות על אותו אדם המוגדר חייב מוגבל באמצעים

בדיקת חייב מוגבל באמצעים – רקע

אמצעי תשלום רבים קיימים כיום. יש אפשרות לשלם במזומן, יש אפשרות לשלם בהמחאות (צ׳קים), יש אפשרות לשלם בכרטיסי אשראי, ויש אפשרות לשלם באפליקציות להעברת כסף (המבוססות גם הן על מסגרת האשראי). כיום, בשל מסגרת האשראי הגבוהה אותה ניתן לקבל, ובשל אפשרויות ההלוואה שניתן לקבלן גם כן בקלות, עלולים אנשים להגיע למצב שבו הם חיים במציאות מדומה של יכולת כלכלית למרות שבפועל אין להם יכולת כזו. הפער הזה עלול ליצור מצב של הוצאות מרובות שאין להן אפשרות החזר. כאשר מגיע מצב בו נוצר חוב כספי משמעותי אותו אין אפשרות לשלם, יכול אותו אדם להגיע למצב בו הוא מוכרז חייב מוגבל באמצעים. הכרזה כזו גורמת לכך שניתן לנקוט כנגד החייב מוגבל באמצעים הליכי הוצאה לפועל. כאשר מופעלים כלפי אדם הליכי הוצאה לפועל ההשלכה המיידית לכך היא שהוא מוגבל בתנועותיו הכספיות. למשל, אין לו אפשרות לשלם בכרטיסי אשראי, כאשר הסיבה לכך היא על מנת למנוע ממנו להוציא עוד הוצאות כספיות שלא ברור שהוא יוכל לעמוד בהן ובכך בעצם להעמיק את המצב בו הוא כבר נמצא. 

בדיקת מוגבל באמצעים – התערבות עורך דין

על אדם המוכרז כחייב מוגבל באמצעים מוטלות הגבלות שונות, ביניהן מניעת השימוש בכרטיסי אשראי כפי שצוין וכן מניעת יציאה מהארץ, מניעת שימוש בהמחאות ואיסור על הקמת חברה או תאגיד. גם העסקה במקומות מסוימים במצב כזה עלולה להיות בעייתית. חייב מוגבל באמצעים יכול לפנות לעורך דין על מנת לפעול לביטול הגדרת חייב מוגבל באמצעים. עורך דין יכול בכליו המשפטיים לדאוג לכך שהגדרת חייב מוגבל באמצעים תבוטל במהירות האפשרית.

עורך דין קארין ישראל מומחית לטיפול בבעיות חייב מוגבל באמצעים. מעוניינים להגיע למצב של ביטול מוגבל באמצעים? הגעתם למקום הנכון. אנו נבצע עבורכם בדיקת מוגבל באמצעים ונטפל בכל הכלים המשפטיים עד לביטול חייב מוגבל באמצעים

ליווי משפטי לגביית חובות דרך משרד עו"ד קארין ישראל​

בכדי לקבל ליווי משפטי מקצועי לגבייה מול בעל החוב, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לעורכת דין קארין ישראל הנחשבת לאחת מעורכות הדין המקצועיות ביותר ובעלת ניסיון רב שנים בתחום גביית חובות.

אשמח לעמוד לשירותכם, מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:

עורכת דין קארין ישראל

תחומי התמחות נוספים

גביית חובות

כאשר בעל עסק או חברה אינם מקבלים תשלום על שירות או מוצר שהם נתנו, במקרים הללו יש צורך לבצע הנעה לפעולה אצל בעל החוב על מנת שהחוב הזה לא יעלם עם הזמן ללא טיפול.

הוצאה לפועל

כאשר אזרח בישראל חייב כספים לגורם מסויים ואינו מעוניין או אינו יכול להחזיר אותם, הנושה (הגורם שאליו מחויביים לעבור הכספים) יכול לפתוח נגדו תיק הוצאה לפועל לשם גביית החוב.

חדלות פרעון (פשיטת רגל)

הליך חדלות פירעון הוא הליך קריטי בחייו בכלכליים של האדם ועל כן רצוי להיות מיוצג ע"י עורך דין מנסוה בתחום חדלות פירעון.

הסדרי חוב

כאשר לאדם יש חובות בהוצאה לפועל והוא אינו מעוניין להיכנס להליך חדלות פירעון מסיבה כזו או אחרת, קיימת אפשרות להגיע להסדר חוב עם הנושים.

תביעות כספיות

תביעות כספיות בעלות פרוצדורה מסודרת ומוגדרת, אך חשוב לדעת כי ללא ניסיון משפטי, ליווי, ייעוץ וסיוע מתאימים, ניתן להגיע למצב של חוסר יכולת לנהל את התהליך על הצד האפקטיבי.

פינוי מושכר

תביעת פינוי מושכר מוגשת במקרים בהם שוכר מפר הפרה חד משמעית ויסודית של חוזה השכירות אשר נקבע ונחתם.

לקוחות ממליצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
טקסט טקסט
טקסט טקסט

זקוקים
לייעוץ משפטי?

אני כאן עבורכם,
חייגו 074-7087156

או מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן