פינוי מושכר

אודות - SINGLE PAGE TEMPLATE

המשרד ממוקם באיזור מרכזי בעיר ראשון לציון ומנוהל על-ידי עורכת הדין קארין ישראל, המלווה מאות לקוחות בכל שנה בתיקי הוצאה לפועל ופשיטות רגל (חדלות פירעון) ונחשבת למומחית בתחום עם ניסיון מעשי בליווי אלפי תיקים עד היום של נושים וחייבים. עורכת הדין קארין ישראל מלווה בעצמה את כל לקוחות המשרד ומספקת שירות אישי ומקצועי לכל אחד עד לסיום התהליך בעניינו.

רקע אקדמי והסמכות

עורכת הדין קארין ישראל היא בעלת 2 תארים מטעם הקריה האקדמית אונו:
• תואר ראשון במשפטים (LL.b).
• תואר שני במנהל עסקים (MBA).

תחום הגישור

בנוסף, עו"ד קארין ישראל היא מגשרת מוסמכת מטעם המוסד הארצי לגישור ע"ש דוד רוטלוי ומשתמשת בשיטות גישור מתקדמות בתיקים אותן היא מייצגת.

מידע נוסף

חדלות פירעון לעסקים ולשכירים

בעלי עסקים או אנשים פרטיים המגיעים למצב של חדלות פירעון ושיקום כלכלי (בעבר זה נקרא פשיטת רגל), לא צריכים להתמודד לבד מול הקשיים הבירוקרטיים העומדים מולם. עו"ד קארין ישראל מלווה כל אחד ואחד באופן אישי בכדי להביא אותו לתהליך קצר ככל הניתן, על-ידי בניית תוכנית מותאמת אישית להבראה כלכלית והסדר חוב אשר החייב יוכל להתמודד איתו בכבוד ולהגיע לשיקום כלכלי שיוציא אותו לדרך חדשה ובריאה יותר.

ייעוץ משפטי לבעלי תיק בהוצאה לפועל

בעלי חוב אשר נפתח נגדם תיק בהוצאה לפועל או נושים המנסים להחזיר לעצמם את הכסף המגיע להם דרך הוצאה לפועל, יכולים לקבל ייעוץ משפטי מקצועי מעו"ד קארין ישראל ולקבל ליווי משפטי ברמה הגבוהה ביותר להתנהלות מול אחד הגופים הנוקשים בישראל. הידע והניסיון של עורכת הדין קארין ישראל יסייע לכם לעבור את המשוכה הזו בצורה מסודרת ומקצועית.

ליווי משפטי לחדלות פירעון ושיקום כלכלי

עורכת דין קארין ישראל היא בעלת ניסיון רב וידע עצום בתחום פשיטות רגל והיא מזמינה אתכם לתאם פגישה במשרדה בראשון לציון ולקבל את הליווי והייצוג המשפטי הטוב ביותר!

   

סיוט של בעלי דירות

אין ספק כי הסיוט של כל בעל דירה הוא מצב בו הוא עומד מול שוכר שאינו משלם את דמי השכירות אשר נקבעו מראש, או במקרים מסוימים, אף מסרב לפנות את הדירה בתום תקופת השכירות. מצבים מסוג זה, מובילים את בעל הנכס למצב של חוסר אונים. כאן בדיוק נכנס לתמונה תהליך של פינוי מושכר. 

תביעה זו מוגשת במקרים בהם שוכר מפר הפרה חד משמעית ויסודית של חוזה השכירות אשר נקבע ונחתם.

למעשה, ניתן לראות כי תביעת פינוי מושכר מהווה עזרה מהירה לבעל הנכס לפינוי השוכר, זאת תוך ניהול אפקטיבי ומהיר אשר יכול להסתיים במקרים רבים תוך שישים ימים בלבד, מיום הגשת התביעה. 

מה חשוב לדעת

חשוב לדעת כי תהליך ותביעת פינוי מושכר הינו מורכב ודורש ידע מקצועי, לכן חשוב ומומלץ להתייעץ עם עורך דין מקצועי, אשר מתמחה בתחום, במהירות האפשרית וללא דחייה. כלומר, ברגע גילוי ההפרה מצידו של השוכר, חשוב לא לנקוט באף פעולה חד צדדית, (כגון פינוי בכוח, החלפת מנעול, ועוד) בטרם בירור משפטי יסודי ומקיף. 

באילו מקרים ניתן להגיש תביעת פינוי מושכר?

דוגמאות למקרים הנפוצים ביותר הן הפסקת תשלום של דמי השיכרות מצידו של השוכר, אי פינוי הדירה בזמן, כלומר בתום החוזה, פגיעה והזנחה בדירה ובמערכות שלה, גרימת מטרד לשכנים ועוד. קיום של מקרים מסוג זה מחייבים את בעל הנכס בהגשת מסמכים רלוונטים רבים כגון תצהיר עדות ראשית, אסמכתא משפטית, וכדומה. ברוב המקרים, הדיון בתיק נקבע למועד אשר לא יאוחר משלושים ימים, מתאריך הגשת מכתב ההגנה. כלומר, עד תשעים ימים, התביעה צריכה להתברר. 

כאמור, תהליך זה יכול בהחלט להיות מורכב וארוך, בעיקר שהוא נעשה ללא ידע וניסיון בתחום. לכן, ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים להתייעץ עם עורך דין מקצועי אשר זהו תחום ההתמחות שלו. 

עו״ד קארין ישראל מייצגת זה שנים רבות זוכים וחייבים בתיקי הוצאה לפועל ופשיטות רגל. כיום, אלפי תיקים טופלו בהצלחה על ידי עו״ד ישראל, ונסיונה הרב מאפשר יצירת אסטרטגיית פעולה ייחודית אשר מותאמת למצבו ולצרכיו של כל לקוח. כיום, עורכת הדין קארין ישראל גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, האמין, המקצועי והמסור ביותר.

אשמח לעמוד לשירותכם, מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:

עורכת דין קארין ישראל
פינוי מושכר
פינוי מושכר

תחומי התמחות נוספים

גביית חובות לעסקים

ליווי וייצוג לקוחות בהליכי גביית חובות מחייבים
בבתי משפט והוצאה לפועל צ'קים חוזרים, מימוש שטר חוב, מימוש משכון,
חיוב המחאת זכות, חובות פתוחים, הפרת הסכמים ועוד.

הוצאה לפועל

- ייצוג זוכים פרטיים למימוש זכויותיהם בהוצאה לפועל
- ייצוג חייבים המתמודדים עם תיקי הוצל"פ : ביטול עיקולים והגבלות, פריסת חובות, ביטול הגבלת רישיון נהיגה, ביטול עיכוב יציאה מן הארץ ועוד.

חדלות פרעון (פשיטת רגל)

ליווי יחידים בהליכי חדלות פירעון
החל מהגשת בקשת עיכוב הליכים בטרם כניסה להליך
ועד לקבלת מתן הפטר חלוט המאפשר יציאה לחיים חדשים נטולי חובות.

הסדרי חוב / מחיקת חובות

מומחיות בסגירת חובות ע"י הסדרי חוב ו/או מחיקת החובות ללא הליכי חדלות פירעון ולא הטלת מגבלות.
הליך מהיר ומזורז בדרך לחיים חדשים נטולי חובות.

כינוס נכסים

תפיסת נכסים (מקרקעין, רכב או נכס אחר) ושליטה בהם
לצורך מימושם או מכירתם.

פינוי מקרקעין

- ליווי וייצוג תובעים בהליכי פינוי מושכר
- ייצוג בתיקי פינוי מקרקעין (שאינם מושכר)

לקוחות ממליצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
טקסט טקסט
טקסט טקסט

זקוקים
לייעוץ משפטי?

אני כאן עבורכם,
חייגו 03-7700986

או מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן