גביית חובות

עורך דין מקצועי לגביית חובות

כאשר בעל עסק או חברה אינם מקבלים תשלום על שירות או מוצר שהם נתנו, במקרים הללו יש צורך לבצע הנעה לפעולה אצל בעל החוב על מנת שהחוב הזה לא יעלם עם הזמן ללא טיפול.

חשוב לדעת כי טיפול מהיר בבעיית החוב היא קריטית להצלחת החזר החוב או אפילו לחלקו. בעלי חוב שאינם רוצים לשלם, יכולים למצוא טענות ותירוצים לאי תשלום החוב, עד שתבינו כי למעשה לבעל החוב אין היכולת לשלם והוא "מושך" אתכם עוד קצת וככל שיחלוף הזמן, יהיה לכם קשה לדרוש את הכסף המגיע לכם. אם כן, ההצעה הכי טובה היא להתחיל את הטיפול המשפטי מול בעל החוב מבלי להסס.

בכדי שתוכלו להתחיל את שלב הגבייה בצורה מסודרת ועל-פי הדרך המשפטית התקינה, רצוי לפנות לעורך דין מומחה לגביית חובות. עורך דין העוסק בגביית חובות יידע לסייע לכם לא רק בשלבי הגבייה אלא בהתנהלות השוטפת מול הלקוחות בצורה שבה בעל עסק או החברה יגדילו את סיכויי הגבייה בעת הצורך.

ניסוח מכתב התראה ותביעה אזרחית

במקרים מסויימים השלב הראשוני בתהליך גביית החוב הוא שליחת מכתב התראה. את מכתב ההתראה ינסח עבורכם עורך הדין וידאג לשלוח אות לבעל החוב. ברגע שמגיע מכתב ההתראה לבעל החוב, יהיה עליו להגיב למכתב ההתראה בהתאם לזמן שהוקצב לו בגוף המכתב. בחלוף הזמן המוקצב, במידה ובעל החוב לא השיב למכתב ההתראה, יש אפשרות להגיש תביעה כספית. בכדי לבצע זאת בפועל, עורך הדין לגביית חובות ינסח עבורכם כתב תביעה אשר יוגש לבית המשפט. מאותו רגע, לבעל החוב יהיה זמן מוגדר של ימים  שבהם הוא יוכל להתגונן.

בשלב זה עורך הדין יכין אתכם לדיונים בבית המשפט על מנת שתוכלו להעלות את הטענות שלכם בצורה עקבית ומסודרת, אל מול הטענות של בעל החוב אשר יהיו כתובות בכתב ההגנה.

ליווי משפטי לגביית חובות דרך משרד עו"ד קארין ישראל​

בכדי לקבל ליווי משפטי מקצועי לגבייה מול בעל החוב, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לעורכת דין קארין ישראל הנחשבת לאחת מעורכות הדין המקצועיות ביותר ובעלת ניסיון רב שנים בתחום גביית חובות.

שתפו בקליק
רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?
דילוג לתוכן