הליכי עיכוב יציאה מהארץ

אודות - SINGLE PAGE TEMPLATE

המשרד ממוקם באיזור מרכזי בעיר ראשון לציון ומנוהל על-ידי עורכת הדין קארין ישראל, המלווה מאות לקוחות בכל שנה בתיקי הוצאה לפועל ופשיטות רגל (חדלות פירעון) ונחשבת למומחית בתחום עם ניסיון מעשי בליווי אלפי תיקים עד היום של נושים וחייבים. עורכת הדין קארין ישראל מלווה בעצמה את כל לקוחות המשרד ומספקת שירות אישי ומקצועי לכל אחד עד לסיום התהליך בעניינו.

רקע אקדמי והסמכות

עורכת הדין קארין ישראל היא בעלת 2 תארים מטעם הקריה האקדמית אונו:
• תואר ראשון במשפטים (LL.b).
• תואר שני במנהל עסקים (MBA).

תחום הגישור

בנוסף, עו"ד קארין ישראל היא מגשרת מוסמכת מטעם המוסד הארצי לגישור ע"ש דוד רוטלוי ומשתמשת בשיטות גישור מתקדמות בתיקים אותן היא מייצגת.

מידע נוסף

חדלות פירעון לעסקים ולשכירים

בעלי עסקים או אנשים פרטיים המגיעים למצב של חדלות פירעון ושיקום כלכלי (בעבר זה נקרא פשיטת רגל), לא צריכים להתמודד לבד מול הקשיים הבירוקרטיים העומדים מולם. עו"ד קארין ישראל מלווה כל אחד ואחד באופן אישי בכדי להביא אותו לתהליך קצר ככל הניתן, על-ידי בניית תוכנית מותאמת אישית להבראה כלכלית והסדר חוב אשר החייב יוכל להתמודד איתו בכבוד ולהגיע לשיקום כלכלי שיוציא אותו לדרך חדשה ובריאה יותר.

ייעוץ משפטי לבעלי תיק בהוצאה לפועל

בעלי חוב אשר נפתח נגדם תיק בהוצאה לפועל או נושים המנסים להחזיר לעצמם את הכסף המגיע להם דרך הוצאה לפועל, יכולים לקבל ייעוץ משפטי מקצועי מעו"ד קארין ישראל ולקבל ליווי משפטי ברמה הגבוהה ביותר להתנהלות מול אחד הגופים הנוקשים בישראל. הידע והניסיון של עורכת הדין קארין ישראל יסייע לכם לעבור את המשוכה הזו בצורה מסודרת ומקצועית.

ליווי משפטי לחדלות פירעון ושיקום כלכלי

עורכת דין קארין ישראל היא בעלת ניסיון רב וידע עצום בתחום פשיטות רגל והיא מזמינה אתכם לתאם פגישה במשרדה בראשון לציון ולקבל את הליווי והייצוג המשפטי הטוב ביותר!

   

אחד העונשים הקשים המוטלים על אדם הוא שלילת החירות שלו. זו יכולה להיות שלילת חירות כלכלית, שלילת חירות תעסוקתית, או שלילת חירות פיזית, אך כל שלילת חירות מכל סוג שהיא משנה לאדם את החיים ויצרת מצוקה משמעותית. אחת הדרכים לגרום לאדם לשלילת חירות פיזית במידה מסוימת היא לגרום לו לעיכוב יציאה מהארץ, דהיינו לאסור עליו אפשרויות רבות של תנועה.

עיכוב יציאה מהארץ – סיבות וגורמים

ישנן מספר סיבות הגורמות לכך שיופעל על אדם צו עיכוב יציאה מהארץ. בגדול ניתן לומר כי צו עיכוב יציאה מהארץ מוצא כלפי אדם שעשה מעשה המצריך בירור או חובת שהיה שלו בסביבה ויש חשש שהוא ייעלם בעולם במידה והוא יוכל לעזוב את הארץ. הגורמים לכך שיוצא צו עיכוב ליציאה מהארץ כלפי אדם הינה במצב של מחויבות כלכלית פעמים רבות. למשל, אדם שחייב כסף ומסרב לשלמו, מה שגורם להתערבות של ההוצאה לפועל, אחת הסנקציות שיופעלו כלפי אותו אדם, תהיה צו עיכוב יציאה מהארץ. הסיבה לכך תהיה גם כסנקציה שנועדה לגרום לאותו אדם יציאה מאיזור הנוחות שלו וגם בשל כך שברגע שהאדם ייצא מהארץ, הסיכוי שהוא ישלם את החוב שהוא חייב יפחת בצורה משמעותית. ישנם אנשים שנגדם מוצא צו עיכוב יציאה מהארץ בשל כך שהם דרושים לחקירה בשל מעורבות פלילית שלהם ולמדינה יש אינטרס לכך שאנשים אלה יישארו בתוך הארץ וישלימו את פעולות החקירה הדרושות מהם ולא ייצאו מחוץ לגבולות הארץ ויסרבו לחזור. גם כלפי אנשים שריצו עונשי מאסר ונשארים עם הגבלות לאחר מכן מופעל לא פעם צו עיכוב יציאה מהארץ. כאמור, עיכוב יציאה מהארץ הינה סנקציה לא פשוטה בכלל עבור אנשים הרגילים לנסוע מפעם לפעם מחוץ לגבולות הארץ, מה שגורם לאותם אנשים כלפיהם מופעלים הליכי עיכוב יציאה מהארץ לפנות לעזרת עורך דין על מנת לפעול לביטול עיכוב יציאה מהארץ. עורך דין הבקיא במערכת החוקים יכול לגרום לכך שהליכי עיכוב היציאה מהארץ שהופעלו כלפי אותו אדם יוסרו והוא יוכל להגיע להסדר כולל לגבי בעיותיו.

עורך דין קרן ישראל מומחית לביטול עיכוב יציאה מהארץ. הגעתם למצב שהוצא נגדכם הליך עיכוב יציאה מהארץ? מוזמנים לפנות אלינו ונסייע לכם לחזור לחופשי

ליווי משפטי לגביית חובות דרך משרד עו"ד קארין ישראל​

בכדי לקבל ליווי משפטי מקצועי לגבייה מול בעל החוב, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לעורכת דין קארין ישראל הנחשבת לאחת מעורכות הדין המקצועיות ביותר ובעלת ניסיון רב שנים בתחום גביית חובות.

אשמח לעמוד לשירותכם, מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:

עורכת דין קארין ישראל

תחומי התמחות נוספים

גביית חובות לעסקים

ליווי וייצוג לקוחות בהליכי גביית חובות מחייבים
בבתי משפט והוצאה לפועל צ'קים חוזרים, מימוש שטר חוב, מימוש משכון,
חיוב המחאת זכות, חובות פתוחים, הפרת הסכמים ועוד.

הוצאה לפועל

- ייצוג זוכים פרטיים למימוש זכויותיהם בהוצאה לפועל
- ייצוג חייבים המתמודדים עם תיקי הוצל"פ : ביטול עיקולים והגבלות, פריסת חובות, ביטול הגבלת רישיון נהיגה, ביטול עיכוב יציאה מן הארץ ועוד.

חדלות פרעון (פשיטת רגל)

ליווי יחידים בהליכי חדלות פירעון
החל מהגשת בקשת עיכוב הליכים בטרם כניסה להליך
ועד לקבלת מתן הפטר חלוט המאפשר יציאה לחיים חדשים נטולי חובות.

הסדרי חוב / מחיקת חובות

מומחיות בסגירת חובות ע"י הסדרי חוב ו/או מחיקת החובות ללא הליכי חדלות פירעון ולא הטלת מגבלות.
הליך מהיר ומזורז בדרך לחיים חדשים נטולי חובות.

כינוס נכסים

תפיסת נכסים (מקרקעין, רכב או נכס אחר) ושליטה בהם
לצורך מימושם או מכירתם.

פינוי מקרקעין

- ליווי וייצוג תובעים בהליכי פינוי מושכר
- ייצוג בתיקי פינוי מקרקעין (שאינם מושכר)

לקוחות ממליצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
טקסט טקסט
טקסט טקסט

זקוקים
לייעוץ משפטי?

אני כאן עבורכם,
חייגו 03-7700986

או מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן