פשיטות רגל אדם פרטי

   

הוכרזתם כפושטי רגל? בשונה מפשיטת רגל של חברה שהיא יישות עצמאית, פשיטות רגל אדם פרטי מתייחסות לאדם אחד כבעל החוב אשר כל נכסיו, חשבונות הבנק והרכוש שלו יופנו בכדי להחזיר את החוב בהקדם לנושים. מכיוון שזהו תהליך בירוקרטי לא פשוט והמטרה של המדינה היא להחזיר את פושט הרגל למצב כלכלי יציב, ההכרזה על פשיטת הרגל יכולה לבוא לטובתו של פושט הרגל על מנת שיוכל להחזיר את החוב שלו בצורה מסודרת ובהליך מסודר בתקופה מוגדרת מראש.

עורך דין המתמחה בתחום פשיטות רגל אישית, יכול לסייע לכם לעבור את התהליך הבירוקרטי בהצלחה על מנת לשקם את עצמכם כלכלית. גם חובות גדולים אשר אינם ניתנים להחזר בצורה ריאלית, יכולים להביא להסדר עם הנושים בכדי שהם יקבלו לפחות חלק מהכסף ובעל החוב יוכל לחזור לחיי שגרה ללא חוב לאף נושה.

פשיטות רגל אישית כשאין אפשרות לתשלום חוב

גם אם אתם מאוד רוצים להחזיר את החוב אבל אין לכם את האפשרות הזו, אל דאגה! ליווי משפטי של משרד עורכי דין לענייני פשיטות רגל, יעזור לכם להגיע להחזר החוב בצורה היעילה והמהירה ביותר. הייעוץ המשפטי שתקבלו הוא חיוני לכל שלב בתהליך סגירת החובות מול הגוף הממשלתי הממונה על חדלות פירעון ושיקום כלכלי.

ליווי משפטי לפשיטות רגל לאדם פרטי

פשיטות רגל לאדם פרטי מחייבת את האדם הפרטי לספק את המקורות והמשאבים להחזר החובות. אם ישנם חובות לכמה גורמים, ניתן ברוב המקרים להגיע למצב של איחוד חובות על מנת להקל את התהליך ולאפשר סידור ברור על בסיס חודשי להחזר החובות לנושים.

פריסות חוב – איך זה מתבצע?

על מנת שתוכלו להגיע לשלב של פריסות חוב בצורה מסודרת, מומלץ לכם לפנות למשרד עורכת דין קארין ישראל! משרד עורכת דין קארין ישראל נחשב לאחד המשרדים המקצועיים ביותר בתחום פשיטות רגל אדם פרטי והוא מלווה לקוחות מכל הארץ הנמצאים בתהליך של החזרת חוב לנושים בתהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי.

פשיטות רגל אדם פרטי בליווי עו"ד קארין ישראל

משרד עורכת דין קארין ישראל מציע לכם ליווי מקצועי ואישי לכל שלבי התהליך לחדלות פירעון ושיקום כלכלי על מנת שתוכלו להגיע לסגירת החוב מהר ככל האפשר בתנאי החזר אשר יאפשרו לכם לשקם את עצמכם כלכלית!

ליווי משפטי לגביית חובות דרך משרד עו"ד קארין ישראל​

בכדי לקבל ליווי משפטי מקצועי לגבייה מול בעל החוב, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לעורכת דין קארין ישראל הנחשבת לאחת מעורכות הדין המקצועיות ביותר ובעלת ניסיון רב שנים בתחום גביית חובות.

אשמח לעמוד לשירותכם, מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:

עורכת דין קארין ישראל

תחומי התמחות נוספים

גביית חובות

כאשר בעל עסק או חברה אינם מקבלים תשלום על שירות או מוצר שהם נתנו, במקרים הללו יש צורך לבצע הנעה לפעולה אצל בעל החוב על מנת שהחוב הזה לא יעלם עם הזמן ללא טיפול.

הוצאה לפועל

כאשר אזרח בישראל חייב כספים לגורם מסויים ואינו מעוניין או אינו יכול להחזיר אותם, הנושה (הגורם שאליו מחויביים לעבור הכספים) יכול לפתוח נגדו תיק הוצאה לפועל לשם גביית החוב.

חדלות פרעון (פשיטת רגל)

הליך חדלות פירעון הוא הליך קריטי בחייו בכלכליים של האדם ועל כן רצוי להיות מיוצג ע"י עורך דין מנסוה בתחום חדלות פירעון.

הסדרי חוב

כאשר לאדם יש חובות בהוצאה לפועל והוא אינו מעוניין להיכנס להליך חדלות פירעון מסיבה כזו או אחרת, קיימת אפשרות להגיע להסדר חוב עם הנושים.

תביעות כספיות

תביעות כספיות בעלות פרוצדורה מסודרת ומוגדרת, אך חשוב לדעת כי ללא ניסיון משפטי, ליווי, ייעוץ וסיוע מתאימים, ניתן להגיע למצב של חוסר יכולת לנהל את התהליך על הצד האפקטיבי.

פינוי מושכר

תביעת פינוי מושכר מוגשת במקרים בהם שוכר מפר הפרה חד משמעית ויסודית של חוזה השכירות אשר נקבע ונחתם.

לקוחות ממליצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
טקסט טקסט
טקסט טקסט

זקוקים
לייעוץ משפטי?

אני כאן עבורכם,
חייגו 074-7087156

או מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן