עו"ד לפשיטות רגל

   

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, תשע"ח-2018 והרפורמה שחולל בתחום פשיטת הרגל וחדלות הפירעון, הפך את כל העניין, לכאורה, לקל הרבה יותר מבעבר. לא עוד הסטיגמה המבישה שהודבקה לפושטי רגל ולחברות בפירוק, לא עוד הליכים ממושכים הכוללים פגיעה בתדמית הציבורית של האדם או החברה שנקלעו לקשיים המקשים עליהם לעמוד בהתחייבויותיהם. לכאורה – גן עדן לחייבים. על אך השיפור המשמעותי שחוללה רפורמה זו במעמדם של חדלי הפירעון, חשוב לזכור, כי, בראש ובראשונה, המדובר על הליך שכרוכות בו מגבלות וכי יש לו השפעות לא מעטות על חדל הפירעון, בין אם בטווח הקצר ובין אם בטווח הארוך יותר. משכך, חשוב מאד להתייעץ עם עו"ד לפשיטות רגל, לפני קבלת ההחלטה על הדרך שבה אתם מתכוונים לפעול, על מנת שלא לגלות, בזמן אמת, שישנם לא מעט דברים שלא ידעתם על ההליך ועל כל מה שמסביב לו.

עו"ד לפשיטות רגל – מיהו?

עו"ד לפשיטות רגל הינו עורך דין שתחום התמחותו הוא חדלות פירעון של יחידים ושל חברות. לרוב, ניסיונו של עורך דין כזה יסייע לו לפרוש בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם, בהתאם לנתוני המקרה הספציפי וליכולותיכם הפרטניות, תוך שהוא מונה ומפרט בפניכם את יתרונותיה וחסרונותיה של כל אחת מהדרכים האפשריות.

הליך פשיטת רגל

הליך פשיטת רגל, אשר עד לכניסת חוק חדלות פירעון לתוקפו, כונה "הליך פשיטת רגל", הינו הליך שמאפשר לחייבים – יחידים או חברות, להסדיר את ענייני חובותיהם על הצד הטוב ביותר, כדי שיוכלו לשוב למהלך חיים הנורמטיבי והתקין בהקדם האפשרי. חשוב גם לציין, כי על אף הנטייה המובהקת לצד החייב שעלולה להשתמע ממהותו של ההליך, אין המדובר בהליך שמטרתו לפטור אותו כליל מפירעון חובותיו, אלא בניסיון למצוא את שביל הזהב שבין טובתו ותועלתו של החייב לבין טובתו ותועלתו של האדם או הגוף הנושה, שלו הוא חייב כספים. אף מערכת המשפט וההוצאה לפועל יוצאות נשכרות מכך, שכן בחירתם של חייבים רבים בהליך זה, משחררת באופן ניכר את הנטל והעומס הקיימים עליהן, בשל ריבוי מקרי חדלות הפירעון המובאים לטיפולן.

הליך מחיקת חובות

סיומו של הליך חדלות הפירעון, מתבטא, בין השאר, באמצעות הליך מחיקת חובות קיימים של החייב, כך שבסיומו, עם קבלת ההפטר, החייב לשעבר, יכול לשוב למסלול חייו הנורמטיבי, מבלי להמשיך ולשאת עליו את "אות הקלון" הסטיגמתי שהיה נפוץ בעבר, הכינוי "פושט רגל".

ליווי משפטי לגביית חובות דרך משרד עו"ד קארין ישראל​

בכדי לקבל ליווי משפטי מקצועי לגבייה מול בעל החוב, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לעורכת דין קארין ישראל הנחשבת לאחת מעורכות הדין המקצועיות ביותר ובעלת ניסיון רב שנים בתחום גביית חובות.

אשמח לעמוד לשירותכם, מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:

עורכת דין קארין ישראל

תחומי התמחות נוספים

גביית חובות לעסקים

ליווי וייצוג לקוחות בהליכי גביית חובות מחייבים
בבתי משפט והוצאה לפועל צ'קים חוזרים, מימוש שטר חוב, מימוש משכון,
חיוב המחאת זכות, חובות פתוחים, הפרת הסכמים ועוד.

הוצאה לפועל

- ייצוג זוכים פרטיים למימוש זכויותיהם בהוצאה לפועל
- ייצוג חייבים המתמודדים עם תיקי הוצל"פ : ביטול עיקולים והגבלות, פריסת חובות, ביטול הגבלת רישיון נהיגה, ביטול עיכוב יציאה מן הארץ ועוד.

חדלות פרעון (פשיטת רגל)

ליווי יחידים בהליכי חדלות פירעון
החל מהגשת בקשת עיכוב הליכים בטרם כניסה להליך
ועד לקבלת מתן הפטר חלוט המאפשר יציאה לחיים חדשים נטולי חובות.

הסדרי חוב / מחיקת חובות

מומחיות בסגירת חובות ע"י הסדרי חוב ו/או מחיקת החובות ללא הליכי חדלות פירעון ולא הטלת מגבלות.
הליך מהיר ומזורז בדרך לחיים חדשים נטולי חובות.

כינוס נכסים

תפיסת נכסים (מקרקעין, רכב או נכס אחר) ושליטה בהם
לצורך מימושם או מכירתם.

פינוי מקרקעין

- ליווי וייצוג תובעים בהליכי פינוי מושכר
- ייצוג בתיקי פינוי מקרקעין (שאינם מושכר)

לקוחות ממליצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
טקסט טקסט
טקסט טקסט

זקוקים
לייעוץ משפטי?

אני כאן עבורכם,
חייגו 03-7700986

או מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן