פשיטת רגל

   

הכרזה על פשיטת רגל אינה פשוטה נפשית ורגשית עבור בעל החוב, אך חשוב לציין כי יש בה יתרונות רבים. כיום תהליך פשיטת הרגל נקרא חדלות פירעון ושיקום כלכלי ולמעשה תהליך זה נתפס כתהליך אשר מטרתו להביא את החייב למצב בו הוא מנהל את החוב שלו בצורה מסודרת, על מנת לצאת לדרך חדשה ונקייה מחובות. התהליך הוא בירוקרטי בעיקרו ומומלץ לעשות אותו עם ליווי משפטי צמוד של משרד עורכי דין המתמחה בתיקים של חדלות פירעון ושיקום כלכלי.

חשוב לדעת כי ההכרזה על פשיטת הרגל תקפה מיום ההכרזה ועד לסגירת התיק כאשר התיק חייב להיסגר תוך 4.5 שנים לכל היותר וזאת במטרה להביא את החייב בטווח זמן סביר לנקי מחובות. גם אם החוב שלכם הוא גדול ולא נראה לכם אפשרי להחזיר אותו בזמן קצר כמו 4.5 שנים, תדעו שכל התהליך מטרתו להביא לפתרון החוב בצורה הטובה ביותר על מנת להגיע ליעד.

פשיטת רגל אדם פרטי ייצוג חייבים

ייצוג חייבים במקרה של פשיטת רגל אדם פרטי היא חיונית במיוחד. עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום פשיטות רגל, יכול לסייע לכם בתהליך הבירוקרטי מול הגוף הממונה על חדלות פירעון ושיקום כלכלי. ישנן הגבלות על פושט הרגל ולכן ישנה מטרה משותפת של פושט הרגל והנושים להגיע להסדר במהירות האפשרית וללא עיכובים בכדי לחזור להתנהלות תקינה מבחינה כלכלית.

פשיטת רגל אישית – חדלות פירעון ושיקום כלכלי

אדם פרטי המגיע למצב של פושט רגל נמצא לעיתים רבות לבד בתהליך פשיטת רגל אישית. האדם המתאים ביותר ללווות את בעל החוב בצורה המקצועית ביותר הוא עורך דין בתחום חדלות פירעון ושיקום כלכלי. ליווי משפטי יכול לסייע בכל ההליך הבירוקרטי ובניסוח המסמכים והבקשות מול הממונה לחדלות פירעון ושיקום כלכלי.

איך מתמודדים עם פשיטת רגל בהליך החדש?

על מנת שתוכלו להתמודד עם פשיטת רגל בהליך החדש, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו מבלי להסס לעורכת דין קארין ישראל! עורכת דין קארין ישראל מלווה לקוחות בעלי חוב המחזיקים תיק חדלות פירעון ושיקום כלכלי ומסייעת להם בכל התהליך הבירוקרטי המורכב מול אחד הגופים הנוקשים בישראל.

ייעוץ משפטי לפשיטת רגל עם עו"ד קארין ישראל

עורכת דין קארין ישראל מציעה לכם ייעוץ משפטי ברמה הגבוהה ביותר לפשיטת רגל בתהליך החדש ומאפשרת לכם לקבל ייצוג משפטי בכל פנייה לממונה לחדלות פירעון ושיקום כלכלי וליווי אישי ומקצועי עד לסגירת החוב!

ליווי משפטי לגביית חובות דרך משרד עו"ד קארין ישראל​

בכדי לקבל ליווי משפטי מקצועי לגבייה מול בעל החוב, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לעורכת דין קארין ישראל הנחשבת לאחת מעורכות הדין המקצועיות ביותר ובעלת ניסיון רב שנים בתחום גביית חובות.

אשמח לעמוד לשירותכם, מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:

עורכת דין קארין ישראל

תחומי התמחות נוספים

גביית חובות

כאשר בעל עסק או חברה אינם מקבלים תשלום על שירות או מוצר שהם נתנו, במקרים הללו יש צורך לבצע הנעה לפעולה אצל בעל החוב על מנת שהחוב הזה לא יעלם עם הזמן ללא טיפול.

הוצאה לפועל

כאשר אזרח בישראל חייב כספים לגורם מסויים ואינו מעוניין או אינו יכול להחזיר אותם, הנושה (הגורם שאליו מחויביים לעבור הכספים) יכול לפתוח נגדו תיק הוצאה לפועל לשם גביית החוב.

חדלות פרעון (פשיטת רגל)

הליך חדלות פירעון הוא הליך קריטי בחייו בכלכליים של האדם ועל כן רצוי להיות מיוצג ע"י עורך דין מנסוה בתחום חדלות פירעון.

הסדרי חוב

כאשר לאדם יש חובות בהוצאה לפועל והוא אינו מעוניין להיכנס להליך חדלות פירעון מסיבה כזו או אחרת, קיימת אפשרות להגיע להסדר חוב עם הנושים.

תביעות כספיות

תביעות כספיות בעלות פרוצדורה מסודרת ומוגדרת, אך חשוב לדעת כי ללא ניסיון משפטי, ליווי, ייעוץ וסיוע מתאימים, ניתן להגיע למצב של חוסר יכולת לנהל את התהליך על הצד האפקטיבי.

פינוי מושכר

תביעת פינוי מושכר מוגשת במקרים בהם שוכר מפר הפרה חד משמעית ויסודית של חוזה השכירות אשר נקבע ונחתם.

לקוחות ממליצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
טקסט טקסט
טקסט טקסט

זקוקים
לייעוץ משפטי?

אני כאן עבורכם,
חייגו 074-7087156

או מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן