בדיקת תיק הוצאה לפועל

אודות - SINGLE PAGE TEMPLATE

המשרד ממוקם באיזור מרכזי בעיר ראשון לציון ומנוהל על-ידי עורכת הדין קארין ישראל, המלווה מאות לקוחות בכל שנה בתיקי הוצאה לפועל ופשיטות רגל (חדלות פירעון) ונחשבת למומחית בתחום עם ניסיון מעשי בליווי אלפי תיקים עד היום של נושים וחייבים. עורכת הדין קארין ישראל מלווה בעצמה את כל לקוחות המשרד ומספקת שירות אישי ומקצועי לכל אחד עד לסיום התהליך בעניינו.

רקע אקדמי והסמכות

עורכת הדין קארין ישראל היא בעלת 2 תארים מטעם הקריה האקדמית אונו:
• תואר ראשון במשפטים (LL.b).
• תואר שני במנהל עסקים (MBA).

תחום הגישור

בנוסף, עו"ד קארין ישראל היא מגשרת מוסמכת מטעם המוסד הארצי לגישור ע"ש דוד רוטלוי ומשתמשת בשיטות גישור מתקדמות בתיקים אותן היא מייצגת.

מידע נוסף

חדלות פירעון לעסקים ולשכירים

בעלי עסקים או אנשים פרטיים המגיעים למצב של חדלות פירעון ושיקום כלכלי (בעבר זה נקרא פשיטת רגל), לא צריכים להתמודד לבד מול הקשיים הבירוקרטיים העומדים מולם. עו"ד קארין ישראל מלווה כל אחד ואחד באופן אישי בכדי להביא אותו לתהליך קצר ככל הניתן, על-ידי בניית תוכנית מותאמת אישית להבראה כלכלית והסדר חוב אשר החייב יוכל להתמודד איתו בכבוד ולהגיע לשיקום כלכלי שיוציא אותו לדרך חדשה ובריאה יותר.

ייעוץ משפטי לבעלי תיק בהוצאה לפועל

בעלי חוב אשר נפתח נגדם תיק בהוצאה לפועל או נושים המנסים להחזיר לעצמם את הכסף המגיע להם דרך הוצאה לפועל, יכולים לקבל ייעוץ משפטי מקצועי מעו"ד קארין ישראל ולקבל ליווי משפטי ברמה הגבוהה ביותר להתנהלות מול אחד הגופים הנוקשים בישראל. הידע והניסיון של עורכת הדין קארין ישראל יסייע לכם לעבור את המשוכה הזו בצורה מסודרת ומקצועית.

ליווי משפטי לחדלות פירעון ושיקום כלכלי

עורכת דין קארין ישראל היא בעלת ניסיון רב וידע עצום בתחום פשיטות רגל והיא מזמינה אתכם לתאם פגישה במשרדה בראשון לציון ולקבל את הליווי והייצוג המשפטי הטוב ביותר!

   

הוצל"פ

כאשר אזרח בישראל חייב כספים לגורם מסויים ואינו מעוניין או אינו יכול להחזיר אותם, הנושה (הגורם שאליו מחויביים לעבור הכספים) יכול לפתוח נגדו תיק הוצאה לפועל לשם גביית החוב.

עם פתיחת התיק בהוצאה לפועל, החייב מתחיל להתנהל מול אחד מגופי האכיפה הקשוחים (מבחינה בירוקרטית) ביותר של הרשויות בישראל. מערכת ההוצאה לפועל היא חלק מרשות האכיפה הגבייה והיא עוסקת על באכיפת החיובים שבין אדם וחברו (פסקי דין, משכנתאות, שטרות, תביעות על סכום קצוב), אכיפת החיובים נעשית בדרך של אמצעי אכיפה שונים כגון הטלת עיקולים והגבלות שונים המוטלים על החייב. חלק נוסף מרשות האכיפה והגבייה הוא המרכז לגביית קנסות אשר עוסק בגביית חובות עבור אוצר המדינה.  משרד המשפטים בישראל הוא הגוף שמנהל את רשות האכיפה והגבייה של ישראל.

גביית חובות

עסקים רבים מתמודדים לא פעם עם בעיות גביית תשלום מלקוחות, הבעיות יכולות להתאפיין בחשבוניות מס / תעודות משלוח שאינן משולמות, שיקים חוזרים, הפרת חוזה, חוב בכרטסת שאינו משולם ועוד.. כאשר מתבצעת עסקה מול בית עסק או חברה והוא אינו משלם את המגיע לכם, יש לכם אפשרות כאמור לנקוט בהליכים משפטיים לצורך גביית החובות. במקרים מסויימים ניתן לגבות את החוב ישירות מול מערכת הוצאה לפועל ובמקרים אחרים ניתן תחילה להגיש תביעה כספית לביהמ"ש ואחר מכן שבידי התובע פסק דין, להגישו לביצוע במערכת ההוצאה לפועל.

רצוי לפנות לעורך דין מומחה בתחום הוצאה לפועל ולקבל ייעוץ וליווי משפטי מקצועי להתנהלות מול לקוחות בית העסק לשם הגדלת סיכויי הגבייה בעת הצורך.

בדיקת תיק הוצאה לפועל

ייצוג חייבים

אם קיבלתם מסירת אזהרה שאומרת שנפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל, חשוב שתדעו, ברגע ונפתח תיק נגדכם בהוצאה לפועל, סכום החוב עלול לעלות בצורה ניכרת על-ידי מספר גורמים:

  • הפרשי הצמדה.
  • ריביות על החוב.
  • הוצאות נקיטת הליכים
  • שכר טרחה של עורך דין להוצאה לפועל. 

אם כן, ברגע שאתם מקבלים את האזהרה לגבי התיק שנפתח בדיקת תיק הוצאה לפועל  נגדכם, מומלץ להתחיל בהקדם תהליך טיפול בחוב באופן מהיר ויעיל על מנת שלא תדרשו לשלם הרבה מעבר לחוב הקיים.

ליווי משפטי מול הוצל"פ

אם אתם זקוקים לליווי משפטי להתנהלות מול הוצל"פ, מומלץ לכם לפנות לעורכת דין קארין ישראל בנוגע לבדיקת תיק הוצאה לפועל. עורכת הדין בעלת נסיון רב בניהול תיקי הוצאה לפועל הן בייצוג זוכים והן בייצוג חייבים.  

התקשרו עכשיו ותאמו פגישה עם עורכת דין קארין ישראל בכדי להתחיל לטפל בחוב שלכם! 

אשמח לעמוד לשירותכם, מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:

עורכת דין קארין ישראל
גבייה בהוצאה לפועל

תחומי התמחות נוספים

גביית חובות

כאשר בעל עסק או חברה אינם מקבלים תשלום על שירות או מוצר שהם נתנו, במקרים הללו יש צורך לבצע הנעה לפעולה אצל בעל החוב על מנת שהחוב הזה לא יעלם עם הזמן ללא טיפול.

הוצאה לפועל

כאשר אזרח בישראל חייב כספים לגורם מסויים ואינו מעוניין או אינו יכול להחזיר אותם, הנושה (הגורם שאליו מחויביים לעבור הכספים) יכול לפתוח נגדו תיק הוצאה לפועל לשם גביית החוב.

חדלות פרעון (פשיטת רגל)

הליך חדלות פירעון הוא הליך קריטי בחייו בכלכליים של האדם ועל כן רצוי להיות מיוצג ע"י עורך דין מנסוה בתחום חדלות פירעון.

הסדרי חוב

כאשר לאדם יש חובות בהוצאה לפועל והוא אינו מעוניין להיכנס להליך חדלות פירעון מסיבה כזו או אחרת, קיימת אפשרות להגיע להסדר חוב עם הנושים.

תביעות כספיות

תביעות כספיות בעלות פרוצדורה מסודרת ומוגדרת, אך חשוב לדעת כי ללא ניסיון משפטי, ליווי, ייעוץ וסיוע מתאימים, ניתן להגיע למצב של חוסר יכולת לנהל את התהליך על הצד האפקטיבי.

פינוי מושכר

תביעת פינוי מושכר מוגשת במקרים בהם שוכר מפר הפרה חד משמעית ויסודית של חוזה השכירות אשר נקבע ונחתם.

לקוחות ממליצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
טקסט טקסט
טקסט טקסט

זקוקים
לייעוץ משפטי?

אני כאן עבורכם,
חייגו 074-7087156

או מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן