הסדרי חוב מול הבנקים

   

העולם כיום הוא עולם יקר. מצד אחד שפע אין סופי של מוצרים ושירותים המשפרים את חיינו ללא היכר, ומאידך יוקר המחיה. כל דבר אותו אנו מעוניינים להשיג מגיע עם תג מחיר, ולא פעם מצטרפים לא מעט דברים שצריך לקנות וגורמים לעומס כלכלי כבד, מה שעלול ליצור בעיות קשות כאשר מדובר במצב מתמשך.

הסדרי חוב מול הבנקים – סיבות וגורמים

אנשים זקוקים לכסף בצורה רציפה על מנת להתקיים. בין אם מדובר בקניות יום יומיות של מוצרי מזון, בין אם מדובר בקניות של ביגוד, בין אם מדובר בהוצאות על חינוך, ובין אם מדובר בהוצאות בלתי צפויות שתמיד מגיעות מתישהו – ישנו צורך מתמיד בכסף זמין. לעיתים, אין מספיק כסף זמין לכל ההוצאות, וכאשר אין פתרון באופק, בוחרים בפתרון של הלוואה. אחד המקורות הזמינים ללקיחת הלוואה הוא הבנק. כידוע, הבנק מספק לכל אדם את ההלוואה הכי משמעותית הלוא היא המשכנתא על מנת לאפשר לו לקנות דירה. החזר הלוואה זו מהווה על פי רוב את אחת ההוצאות הכבדות והמשמעותיות ביותר מדי חודש ולאורך המון שנים. מטבע הדברים, כל אדם נמצא בקשר מתמיד עם הבנק ולכן כאשר מצבו הכלכלי מתערער קל לו לפנות לבנק בבקה להלוואה. קבלת ההלוואה קלה ופשוטה ויכולה להתרחש בלחיצת כפתור, אך לא תמיד ברור ללוקח ההלוואה כיצד הוא מתכוון להחזיר אותה. הצורך בכסף זמין מכריע את שיקול הדעת וההמשך עלול להיות בעייתי מאוד. כאשר אין אפשרות לשלם את ההלוואות, הבנק עלול לסגור את חשבון הבנק ולהפעיל לא מעט סנקציות כלפי הלווה כמו פניה להוצאה לפועל על מנת להחזיר לבנק ככל הניתן את המגיע לו. הסדר חובות מול הבנקים הינו משימה מורכבת מאוד. הבנק צריך להכיר בכך כי הלווה אכן יכול לעמוד בהסדר החוב על מנת לשחרר את החשבון. הסדר חובות מול בנקים הינו מלאכה למקצוענים המכירים את דרישות הבנק, מבינים היטב מה היכולות של הלווה לאורך זמן וכאלה שיכולים לבנות עם הלווה תוכנית להסדר חובות לבנקים.  כאמור, על מנת להגיע להסדרים מול בנקים חובה לערב עורך דין הבקיא בתחום. 

זקוקים להסדר  חובות מול בנקים? עורך דין קרן ישראל תסייע לכם להגיע להסדרים מול הבנקים במהירות האפשרית על מנת לאפשר לכם לחיות בצורה מאוזנת וחופשית הרבה יותר

ליווי משפטי לגביית חובות דרך משרד עו"ד קארין ישראל​

בכדי לקבל ליווי משפטי מקצועי לגבייה מול בעל החוב, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לעורכת דין קארין ישראל הנחשבת לאחת מעורכות הדין המקצועיות ביותר ובעלת ניסיון רב שנים בתחום גביית חובות.

אשמח לעמוד לשירותכם, מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:

עורכת דין קארין ישראל

תחומי התמחות נוספים

גביית חובות

כאשר בעל עסק או חברה אינם מקבלים תשלום על שירות או מוצר שהם נתנו, במקרים הללו יש צורך לבצע הנעה לפעולה אצל בעל החוב על מנת שהחוב הזה לא יעלם עם הזמן ללא טיפול.

הוצאה לפועל

כאשר אזרח בישראל חייב כספים לגורם מסויים ואינו מעוניין או אינו יכול להחזיר אותם, הנושה (הגורם שאליו מחויביים לעבור הכספים) יכול לפתוח נגדו תיק הוצאה לפועל לשם גביית החוב.

חדלות פרעון (פשיטת רגל)

הליך חדלות פירעון הוא הליך קריטי בחייו בכלכליים של האדם ועל כן רצוי להיות מיוצג ע"י עורך דין מנסוה בתחום חדלות פירעון.

הסדרי חוב

כאשר לאדם יש חובות בהוצאה לפועל והוא אינו מעוניין להיכנס להליך חדלות פירעון מסיבה כזו או אחרת, קיימת אפשרות להגיע להסדר חוב עם הנושים.

תביעות כספיות

תביעות כספיות בעלות פרוצדורה מסודרת ומוגדרת, אך חשוב לדעת כי ללא ניסיון משפטי, ליווי, ייעוץ וסיוע מתאימים, ניתן להגיע למצב של חוסר יכולת לנהל את התהליך על הצד האפקטיבי.

פינוי מושכר

תביעת פינוי מושכר מוגשת במקרים בהם שוכר מפר הפרה חד משמעית ויסודית של חוזה השכירות אשר נקבע ונחתם.

לקוחות ממליצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
טקסט טקסט
טקסט טקסט

זקוקים
לייעוץ משפטי?

אני כאן עבורכם,
חייגו 074-7087156

או מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן